Oferta

Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów, chciałbym stosować go tak by to co niewidzialne dla oczu stało się widzialne.” Wynn Bullock

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Z całą pewnością “Ten” dzień jest dniem szczególnym w życiu obojga kochających się ludzi, którzy postanowili stanowić jedność. Jest dniem, który jak żaden inny pozostanie w pamięci Pary Młodej, rodziców, rodziny, znajomych. Warto utrwalić ulotne chwile, które całkowicie odmienią Państwa świat.

Swoją ofertę kieruję do Par, które pragną zaakcentować swój indywidualizm oraz cenią jakość i oryginalność. W każdej chwili procesu twórczego jestem otwarty na wszelkie Państwa sugestie i pomysły.

 

FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Zapraszam na sesje narzeczeńskie, rodzinne czy “z brzuszkiem”. Oryginalne zdjęcia mogą być wspaniałym prezentem dla rodziców, chłopaka czy dziewczyny.

 

W celu zaprezentowania pełnej oferty wraz z cenami proszę o kontakt.

Zapraszam do współpracy!